Koolivaheaeg

Mida te puhkusel teete?

Приглашаем вас в наши лагеря. Осенью, зимой, весной и самое главное летом на всех каникулах мы проводим для детей интересные смены

Milliseid laagreid me korraldame?

Koolivaheaeg OGOGO-s

Tule meile! See saab olema väga lõbus ja hariv

4 põhjust, miks meie laagrisse tulla

Teie maitsele tegevused

Lapsel on puhkuse ajal väga mugav teha just neid asju, mis talle meeldivad. Olgu selleks siis bioloogia või õuemängud. Oluline on säilitada lastes harjumus uusi asju õppida. Kõik see on saadaval meie laagrites, kus on teema igale uudishimulikule lapsele. Vahetuse saad valida vastavalt oma maitsele.

Uued sõbrad

Puhkuse ajal on laps vähem närvis, sest tal pole koolis tunde. Ta saab oma rõõmuks teha seda, mis teda huvitab. Sain uusi teadmisi ja jagasin neid teadmisi kohe kellegagi. Meie laagrites kohtuvad lapsed uute tuttavate ja sõpradega, paljud neist tutvustest jäävad terveks eluks.

Mängu õppemeetodid

Puhkuseõpe ulatub kooliõpikutest kaugemale. Geograafiat õpitakse jalutuskäikudel, bioloogiat otse tänaval, matemaatikat - jäätist ostes ja füüsikat - lihtsate katsetega. Kõik see toimub meie laagrites! Lihtsas mänguvormis.

Puhka

Pühade ajal peavad lapsed olema õues, mängima aktiivseid mänge, sportima. Käime alati laagris jalutamas, kui Eesti heitlik ilm lubab. Jalutuskäikudel mängime, lõbutseme ja korraldame spordivõistlusi.

Lähim laagrid

Tule meie laagrisse

Kasulik ja huvitav koolivaheaeg on garanteeritud

Kui programm meeldib, registreeruge, vaba kohad võivad väga kiiresti lõppeda

В лагере ребят ждет очень увлекательная смена. Лагерь проводится совместно с лагерем Bellnor. Основная деятельность лагеря будет организована на английском языке. В лагере будет отдыхать очень много ребят из Эстонии, а также из других стран: Латвия, Литва, Финляндия, Венгрия, Польша, Австрия, Италия, Украина, Беларусь, Норвегия, Россия, Япония, Тайвань, Казахстан и США.
OGOGOLINNAK on laste linnalaager koolivaheajal. Laagri peame Lohesaba Seikluslinnaku suures mängutoas aadressil Mustamäe tee 50. Meie laagrivahetuside ajal on lastel alati lõbus, põnevus ja huvi. Ootame kõiki!

Aita meid

Ootame teie osavõttu!