OGOGOLINNAK SUVI 2021


OGOGO esitleb koostöös LohesabaElamusgolfˇiga ja Super Skypark selle suvi 2021 aasta laste linnalaagrit OGOGOLINNAK

OGOGOLINNAK Mustamäe

Tohutusuures Lohesaba Seikluslinnakus aadressil Mustamäe tee 50 on erinevad teemamajad, kus saab mängida, puhata ja kohata uusi sõpru. Lohesaba Seikluslinnakus asuvad järgmised teemamajad ja atraktsioonid: Lohesaba Labürint, Politseimaja, Printsessitorn, Tondiloss, batuudid, lauatennis jt. Lapsed saavad meeldiva ja kvaliteetse meelelahutuse osaliseks.

Lisateavet laagri toimumiskoha kohta vaadake meie partneri veebilehelt
 

OGOGOLINNAK Lasnamäe

Super Skypark aadressil Peterburi tee 2 on batuudi-ja mängukeskus, ronimissein, liumäed, kiik ja palju muud. Batuudil saab mängida korvpalli ja rahvaste palli. Samuti on olemas 7-meetrine liumägi ning neljarealine laineline liumägi. Interaktiivne jalgpall Sutu, trikijalgrattad, lauajalgpall. Teid ootab siin teaduskeskus SkyLab, autodroom, 7D kino ning 360° kino. Ah jaa, vaateratas on ka!

Rohkem infot paikadest, kus hakkavad toimuma meie laagrid, saab lugeda meie partneri veebilehel
 

Ootab lapsi unustamatu meelelahutusprogramm. Iga vahetus on ainulaadne, iga päev igas vahetuses on ainulaadne. Lapsi ootavad erinevad õpetlikud töötoad: robootika, animatsioon, programmitöö, finantsmängud jpm. Loomingulised töötoad arendavad nutikat noort. Suur hulk liikumismänge ja meie kaubamärgiga quest-mängud-mõistatused. Mängud vastavalt aastaajale.

Iga vahetus on ainulaadne. Iga päev igas vahetuses on ainulaadne. Valige endale sobiv vahetus ja täpselt teile sobiv päev. Iga vahetuse programm on erinev.Laagri kõikides vahetustes:

 • 5 päeva 9.00-16.00
 • Hommikusnäkiks tee / küpsis / puuviljad
 • ERINEVAD TÖÖTOAD, VÄHEMALT KAKS IGA PÄEV: ROBOOTIKA, LEGO ART JNE
 • Korralik lõuna
 • Jalutuskäigud pargis, sõltuvalt ilmast
 • Suhtlus sõpradega
 • Sportlikud liikumismängud
 • Uued tutvused ja uued emotsioonid
 • Lauatennis, batuudid, labürindid, seikluslinnak, politseimaja
 • ekskursioonid põnevatesse paikadesse
 • loengud põnevatelt külalistelt
 • Küsimused-mängud-mõistatused
 • PALJU PALJU LEGO

Lapsed on vanuse kaupa rühmades, mitte rohkem kui 10-12 last ühes grupis. Igal grupil on üks kasvataja ja üks abikasvataja.

Laste vanus

 • 5—8-aastased
 • 9—14-aastased

Selle kõik viime ellu koostöös meie kogenud vahetuste juhtidega, robootikatreeneritega, nõustajate ja noorsootöötajatega.

Vahetuste kuupäevad


Vahetus 1.
14–18.06.2021

Mustamäe. Robotid otsivad talenti

Vahetus sobib nendele, kellele meeldivad robotid nii algajate kui ka edasijõudnute tasemel. Iga päev toimub tutvumine uute robotitega, ehitamine ning programmeerimine. Omaenda leidliku projekti väljatöötamine ja arendamine. Selles vahetuses jagame eduka ehituse nippe, õpetame projekti koostamist ideest prototüübini, äratame robotid ellu ning lõbutseme LEGOga! Selle vahetuse erilisus on üllatus: robot.

Lasnamäe. Mehaanikud

Kujutage ennast ette robotite hooldusmehaanikuna kosmosemissioonil. Õnneks jäite ellu, kui tundmatule planeedile maandudes kosmoselaev kukkus. Robotid kaotasid oma programmi sätted ja soovivad teid endale allutada. Peate kasutama oma mõistust, kujutlusvõimet ja oskust muuta kõik käepärast olevad materjalid mehaanilisteks masinateks. Antud vahetus on tehtud mängu Scrap Mechanic põhjal.


Vahetus 2.
28.06–2.07.2021

Mustamäe. Kullapalavik

Kaugel Alaskal avastati kuld ühest varem uurimata koopast. Saadame sinna meie väikesed kaevurid kulda kaevandama. Yukoni turul saavad kõik kaubelda oma raskelt võidetud kullaga ja pidada targa indiaanlasega läbirääkimisi. Rikkamad võidavad!

Lasnamäe. Antigravitatsioon

Tõeline batuudilend! Paneme Newtoni seadused proovile ning vaatame, kuidas need kehtivad. Vaatame, kas saame gravitatsiooniga hakkama? Ja lisaks veel – tasakaal! Tsirkuse trikid!  Hookus-pookused! Ja muidugi robotid-akrobaadid, robotid-langevarjurid ja muud lahedad!


Vahetus 3.
5–9.07.2021

Mustamäe. Elu Lego osades

Meist saavad linnaarhitektid ning me areneme läbi linnastumise ehk urbaniseerimise protsessi. Ehitame ja arendame oma LEGO-linna nullist. Edukas ehitusmagnaat peab oskama juhtida süsteeme ning arendada linna: tehased, majad, kõnniteed ja transport – juhtimine SIMCITY režiimis! Programmis meeskonnavõistlused!

Lasnamäe. GAMERS

Sulle meeldib mängida? Siis oled õiges kohas! See vahetus on mõeldud tõelistele mänguritele: päevad täis mängimist – laua-, lego-, video-, meeskonna-, liikumis- ja õuemänge! Kui sa tead, kes on Creeper  ja kuidas vastu panna zombidele, siis see vahetus on sulle! Kui tahad luua oma mängu või juba oskad Scratchis programmeerimist, siis oled väga oodatud!


Vahetus 4.
12–16.07.2021

Mustamäe. Kangelaste vabrik

Uurime superkangelasi: Superman, Must Panter, Spiderman, Batman ja teised. Superkangelaste lahing. Kõik valivad endale tegelase ning mängivad teda meie selle suve suures lahingus. Draakonid, ükssarvikud, Joker, võlurid, haldjad – kes iganes soovid! Kelleks sina hakkad?

Lasnamäe. Kuubikud kangelased

Mis saab siis, kui LEGO valesti kokku panna? Millest koosnevad asjad ning kuidas need toimivad? Miks on tähtis teada mõningaid tehnilisi üksikasju elementidest ja ehitistest? Parandame, võtame lahti, ehitame kõige suurema torni universumis OGOGO. Uurime füüsikat ning külgetõmbejõudu. Saame teada kuidas ideedest sünnivad projektid ning teeme ka enda oma!


Vahetus 5.
19–23.07.2021

Mustamäe. Sa oled kosmos!

Lennutame Elon Musk´i raketi Marsile. Teeme läbi samad etapid, mida läbivad insenerid, tehnikud ja kosmonaudid valmistudes kosmoselennuks. Ehitame bionic (mehaanilise) käe ja osaleme kosmonautide treeningutel. Tutvume gravitatsiooni ja kaaluta olekuga. Oleme uurijad ja avastajad ning saame rohkem teada kosmosest, planeetidest ja miks Päike “paistab”.

Lasnamäe. Ümber Maailma

Geograafiline kaleidoskoop: külastame 5 erinevat mandrit ehk kontinenti, igaühel neist on oma kultuur ja traditsioonid. Iga hommik algab erineva maa tervitusega, lisaks õpime erinevate riikide tantse ning proovime nende toitu. Saame teada, millised maad omavad ligipääsu Balti merele; kus elavad pingviinid; mida süüakse Aasias; mis on topograafia; kus asub  Ekvaator; milleks meile maakaardid; miks me ei saa teleporteeruda.


Vahetus 6.
26–30.07.2021

Mustamäe. Ajamasin

Ajamasin on hüpoteetiline seade, mis võimaldab rändamist ajas mõlemas suunas: minevikku ja tulevikku. Meid ootab 5 pöörast päeva! Ehitame ajamasina. Külastame erinevaid ajastuid: taltsutame draakonit, mängime rüütleid, käime külas elfidel ning külastame aastat 2222. Kiirusta, sest reis algab juba 26. juulil ja me peame hakkama valmistuma.

Lasnamäe. Rekord vahetus

Tähelepanu, valmis olla, läks! Põnevad ja seni tundmatud robotivõistlused läbi erinevate rekordite püstitamise, ülesannete, mängude, harjutuste, meistriklasside ja huvitavate kogemuste. Kuulutame välja parimad! Anname kõigile rekorditele oma nimed!


Vahetus 7.
2–6.08.2021

Mustamäe. Lego Leiutajad

Tutvume mineviku leiutajate ja inseneridega. Lego abil uurime, kuidas nende leiutised töötasid: mudelid, konstruktsioonid, aparaadid ja prototüübid. Kogenud kasvatajad aitavad sind viia teooriast praktikani. Sellel vahetusel ootab sind palju, tõesti palju LEGOsid ja roboteid! 

Lasnamäe. RO:BOTS

Iga päev uus robot! Saame teada, millest robotid tehtud on. Õpime, kuidas neid juhtida. Mängime nendega ning teeme robot-võistlused. Eksperimendi käigus selgitame välja, kelle robot on kõige targem. RO:BOTS vahetus sobib just robotehnikutele, praegustele ja tulevastele. Mida rohkem sa õpid, seda rohkem saad aru, et tead veel nii vähe!


Vahetus 8.
9–13.08.2021

Mustamäe. Mängude planeet

Mänguplaneet avab uksed kõikidele soovijatele. Viime läbi mitmed võistlused ning selgitame välja parimad parimatest erinevates kategooriates – osalevad kõik, võidavad tugevaimad. Kes on kõige täpsem, kõige kiirem, kõige kannatlikum, kes tapab kõik zombid ning saab peaauhinna? Mängime neid mänge, mis on loodud eriliselt selle laagri jaoks ning katsetame ka ise arvutimängude loomist!

Lasnamäe. Tulevik 2100

Kujundame ja kavandame tulevikku: tehisintellekt, vidinad, teaduse titaanide sõda, moeshow, TV ja meditsiin tulevikus, robotid ja programmeerimine, krüpteerimine, tulevikulinnad.


Vahetus 9.
16–20.08.2021

Mustamäe. Tuleviku ametid

Fantastilises loos läheme teisele planeedile ja seame ülesande kosmosemissioonil ellu jääda. Mängurollid, aja otsingud ja väljakutsed, meeskonnatöö. Lapsed lahendavad juhtimis- ja tehnilisi probleeme, testivad tulevikuoskusi ning kasvatajad aitavad neil oma huvisid ja võimeid kindlaks teha.

Lasnamäe. Suur Lego ehitus

Kui oled kogenud Lego-ehitja ja isegi unistad arhitektiks saamisest, siis on see vahetus sulle. Leiutame uusi ehitisi ja struktuure. Ehitame kineetilisi skulptuure.


Vahetus 10.
23–27.08.2021

Mustamäe ja Lasnamäe. SUPER vahetus!

KÕIK ON SUPER! Superkangelaste supervahetus: suvi 2021 parimad mängud, tegelased, tegevused, robotid, ehitamised – kõik ühes vahetuses! Teaduslikud eksperimendid, maagia, vaimustus, mälestused, tutvused: supervahetus!


Kõik vahetused!

Mustamäe ja Lasnamäe

Lego, robotid, mängud, teadus, eksperimendid, rühmatöö, teadmised, lõbu, sõprus, naer, hea toit, rõõm, jalutuskäigud, ekskursioonid, eksperdid! Tule meie laagrisse! Kutsu kaasa ka oma sõbrad! Ootame kõiki poisse ja tüdrukuid!

Vahetuse broneerimise ja tasumise tingimused


Hinnad:


 • Tavaline hind €145
 • Hind ROBOGO õpilastele* €125
 • Hind neile, kes on varem meie laagreid külastanud** €135
  • * ROBOGO õpilastele 2020/2021 õ.a.
  • ** Kui olete varem külastanud meie laagrivahetusi

Allahindlus täishinnast:


 • 10% Lohesaba Seikluslinnaku kupongiga
 • 10% Lasterikaste Perekaardi esitamisel

Allahindlused EI SUMMEERU; kehtib kõige suurem allahindlus.

Allahindlus kehtib 100% ettemaksu puhul ja ainult suvi täisvahetustele


100% ettemaks:AllahindlusHind
Hind mais20%€116
Hind 1–13.06.202110%€130
Tavahind al. 14.06.20210%€145
 • Allahindlused EI SUMMEERU; kehtib kõige suurem allahindlus.
 • Valitud vahetuses osalemise broneerimiseks palun täitke allpool registreerimisvorm. Peale registreerimist saadame Teile elektroonilise kinnituskirja. Tasuge ettemaks 50€. saaja ROBOGO MTÜ, a/a EE957700771005039350, LHV Pank. Selgitusse lisage: Linnalaager, vahetuse kuupäevad, lapse nimi ja perekonnanimi. Ülejäänud tuleb tasuda hiljemalt 10 päeva enne vahetuse algust.
 • Ettemaksu 50€ broneeringust loobumisel ei tagastata. Koht osalemiseks valitud vahetuses broneeritakse pärast ettemaksu laekumist.
 • Kui laps haigestub vahetuse jooksul, tagastame 50% mitteosaletud päevade tasust, arsti tõendi alusel.
 • Üks kord on võimalik vahetada vahetust, juhul kui teises vahetuses on vabu kohti. Seda saab teha hiljemalt 10 päeva enne vahetuse algust, telefonil +372 6606040 või kirjutades e-mailile info@ogogo.ee.
 • Saates meile registreerimisvormi, nõustute eelpool loetletud broneerimise ja broneeringust loobumise tingimustega.
 • Tagasimakse tulumaksu tehakse makstud summa, kui osalete terve vahetus.

Üksiku päeva broneerimise ja tasumise tingimused


 • Ühel üksikul päeval osalemise hind €35.
 • TÄHELEPANU! Päevade kaupa broneerides allahindlusi ei pakuta.
 • Üksikutel päevadel osalemise broneerimiseks palun täitke allpool registreerimisvorm, märkides ära soovitud kuupäev(ad). Peale registreerimist saadame Teile elektroonilise kinnituskirja. Tasuge kogu 100% summa. Saaja ROBOGO MTÜ, a/a EE957700771005039350, LHV Pank. Selgitusse lisage: Linnalaager, kuupäevad, lapse nimi ja perekonnanimi.
 • Kui laps haigestub vahetuse jooksul, tagastame 50% mitteosaletud päevade tasust, arsti tõendi alusel.
 • Üks kord on võimalik vahetada vahetust, juhul kui teises vahetuses on vabu kohti. Seda saab teha hiljemalt 10 päeva enne vahetuse algust, telefonil +372 6606040 või kirjutades e-mailile info@ogogo.ee.
 • Saates meile registreerimisvormi, nõustute eelpool loetletud broneerimise ja broneeringust loobumise tingimustega.

Meie partnerid


To Top