OGOGOLINNAK SUVI 2020


OGOGO esitleb koostöös LohesabaElamusgolfˇiga ja Super Skypark selle suvi 2020 aasta laste linnalaagrit OGOGOLINNAK

OGOGOLINNAK Mustamäe

Tohutusuures Lohesaba Seikluslinnakus aadressil Mustamäe tee 50 on erinevad teemamajad, kus saab mängida, puhata ja kohata uusi sõpru. Lohesaba Seikluslinnakus asuvad järgmised teemamajad ja atraktsioonid: Lohesaba Labürint, Politseimaja, Printsessitorn, Tondiloss, batuudid, lauatennis jt. Lapsed saavad meeldiva ja kvaliteetse meelelahutuse osaliseks.

Lisateavet laagri toimumiskoha kohta vaadake meie partneri veebilehelt
 

OGOGOLINNAK Lasnamäe

Super Skypark aadressil Peterburi tee 2 on batuudi-ja mängukeskus, ronimissein, liumäed, kiik ja palju muud. Batuudil saab mängida korvpalli ja rahvaste palli. Samuti on olemas 7-meetrine liumägi ning neljarealine laineline liumägi. Interaktiivne jalgpall Sutu, trikijalgrattad, lauajalgpall. Teid ootab siin teaduskeskus SkyLab, autodroom, 7D kino ning 360° kino. Ah jaa, vaateratas on ka!

Rohkem infot paikadest, kus hakkavad toimuma meie laagrid, saab lugeda meie partneri veebilehel
 

Ootab lapsi unustamatu meelelahutusprogramm. Iga vahetus on ainulaadne, iga päev igas vahetuses on ainulaadne. Lapsi ootavad erinevad õpetlikud töötoad: robootika, animatsioon, programmitöö, finantsmängud jpm. Loomingulised töötoad arendavad nutikat noort. Suur hulk liikumismänge ja meie kaubamärgiga quest-mängud-mõistatused. Mängud vastavalt aastaajale.

Iga vahetus on ainulaadne. Iga päev igas vahetuses on ainulaadne. Valige endale sobiv vahetus ja täpselt teile sobiv päev. Iga vahetuse programm on erinev.Laagri kõikides vahetustes:

 • 5 päeva 9.00—16.00
 • Hommikusnäkiks tee / küpsis / puuviljad
 • ERINEVAD TÖÖTOAD, VÄHEMALT KAKS IGA PÄEV: ROBOOTIKA, LEGO ART JNE
 • Korralik lõuna
 • Jalutuskäigud pargis, sõltuvalt ilmast
 • Suhtlus sõpradega
 • Sportlikud liikumismängud
 • Uued tutvused ja uued emotsioonid
 • Lauatennis, batuudid, labürindid, seikluslinnak, politseimaja
 • ekskursioonid põnevatesse paikadesse
 • loengud põnevatelt külalistelt
 • Küsimused-mängud-mõistatused
 • PALJU PALJU LEGO

Lapsed on vanuse kaupa rühmades, mitte rohkem kui 10—12 last ühes grupis. Igal grupil on üks kasvataja ja üks abikasvataja.

Laste vanus

 • 5—8-aastased
 • 9—14-aastased

Selle kõik viime ellu koostöös meie kogenud vahetuste juhtidega, robootikatreeneritega, nõustajate ja noorsootöötajatega.

Vahetuste kuupäevad


Vahetus 1.
15–19.06.2020

Mustamäe. Inimese Saladused

Ainult selles vahetuses uurime, millest koosneb inimene ja mis on organism, organ, tervis, meditsiin, keha, vaim ja palju muud. Ehitame ja programmeerime inimroboti prototüübi ja proovime temas tööle panna erinevad kehaosad. Prototüübi abil saame teada, kuidas me hingame kopsude abil ning uurime, miks veri on punane mitte roheline. Uuringuid viime läbi katsete abil nagu päris teadlased ning loome teadusprojekti inimeste abistamiseks.

Lasnamäe. LEGO SIMCITY

Meist saavad linnaarhitektid ning me areneme läbi linnastumise ehk urbaniseerimise protsessi. Ehitame ja arendame oma LEGO-linna nullist. Edukas ehitusmagnaat peab oskama juhtida süsteeme ning arendada linna: tehased, majad, kõnniteed ja transport – juhtimine SIMCITY režiimis! Programmis meeskonnavõistlused!


Vahetus 2.
22–26.06.2020

Lasnamäe. Labor

Keemia, füüsika, geograafia, bioloogia. Erinevad teadused ja lõpmatud katsed. Meist saavad tõelised laborandid, teadlased, uurijad ja leiutajad. Viime läbi eksperimente, teeme tõelist uurimistööd ja töötame välja oma prototüübid ja projektid, mis inimkonnale ja kogu elavale abiks on. Võitleme “OGOGO Nobeli preemia” eest!


Vahetus 3.
29.06–03.07.2020

Mustamäe. Ruubiku kuubik

Murra oma aju! See vahetus on mõistatuste armastajatele – paneme kokku ja võtame lahti, murrame lahti ning teeme korda. Kuidas õigesti panna kokku üks hea mõistatus ning kuidas toimib “kuldne keskmine”? Ajavõtuga Ruubiku kuubiku kokku panemine! Tõeline käte osavus!

Lasnamäe. Play Station

Mänguplats avab uksed kõikidele soovijatele. Viime läbi mitmed võistlused ning selgitame välja parimad parimatest erinevates kategooriates – osalevad kõik, võidavad tugevaimad. Kes on kõige täpsem, kõige kiirem, kõige kannatlikum, kes tapab kõik zombid ning saab peaauhinna? Mängime neid mänge, mis on loodud eriliselt selle laagri jaoks ning katsetame ka ise arvutimängude loomist!


Vahetus 4.
06–10.07.2020

Mustamäe. Teadusseiklused

Praktiliste seikluste vahetus. Vapralt uurime olevaid probleeme ja üritame nendele lahendust leida. Kutsume abiks roboteid ja mehhanisme, mida ise ehitame. Ja ärme unusta ka seikluseid, sest iga seikluse taga peitub tõeline teadus!

Lasnamäe. Konstruktori büroo

Mis saab siis, kui LEGO valesti kokku panna? Millest koosnevad asjad ning kuidas need toimivad? Miks on tähtis teada mõningaid tehnilisi üksikasju elementidest ja ehitistest? Parandame, võtame lahti, ehitame kõige suurema torni universumis OGOGO. Uurime füüsikat ning külgetõmbejõudu. Saame teada kuidas ideedest sünnivad projektid ning teeme ka enda oma!


Vahetus 5.
13–17.07.2020

Mustamäe. Lego Leiutajad

Tutvume mineviku leiutajate ja inseneridega. Lego abil uurime, kuidas nende leiutised töötasid: mudelid, konstruktsioonid, aparaadid ja prototüübid. Kogenud kasvatajad aitavad sind viia teooriast praktikani. Sellel vahetusel ootab sind palju, tõesti palju LEGOsid ja roboteid! 

Lasnamäe. Kiiremini, kõrgemini, targemini!

Rekordite püstitamise vahetus. Kes on programeerimises kõige nutikam? Kes ehitab kõige targema roboti? Kes hüppab kõrgemale? Kellele Lego oma edu kingib? Anname igale rekordile oma nime!


Vahetus 6.
20–24.07.2020

Mustamäe. Fiksikud

See vahetus on tulevastele inseneri eriala geeniustele. Ehitame Legost, loome uusi ja parandame vanu vorme. Uurime, kuidas kõik tehtud on! Lego on meie sõber, mis kutsub meid seikluste maailmas elama ja ise seda ehitama! See, kes Legoga tuttav, ei tunne kunagi igavust!

Lasnamäe. EXIT room

Tähelepanu, valmis olla, läks! Otsingu- ja põgenemismäng – salakirja lahendamine, võtme leidmine jne. Vahetuse käigus saad luua oma mängu: kasuta loogikat, nutitelefoni äppi ja ka natukene taipu. Väljapääs on lähedal! Peale seda, programmeerime ise otsingumängu ja õpetame roboteid, kuidas labürindist välja päästa!


Vahetus 7.
27–31.07.2020

Mustamäe. Must kast

Tundmatu, uurimata, müstiline – heidame pilgu teaduse “must kasti” peidetud saladustele. Proovime asjadest aru saada, uurime anomaaliaid, saame teada, mida need endast kujutavad.  Vaatame teaduse horisondi taha. See vahetus on täis tõelist maagiat ja võlu!

Lasnamäe. Tark kass Da Vinci

Programmeerimine päriselt. Kasutame nutikoodi, toetame oma programme erinevate robotite jaoks. Koostame teie kassi Da Vinci koodi. Leiame maatriksi ja  programmid meie ümbritsevas maailmas! Programmeerime Scratchis ja mitte ainult. Olgu kood või kass?!


Vahetus 8.
03–07.08.2020

Mustamäe. Mehaanikud

Kujutage ennast ette robotite hooldusmehaanikuna kosmosemissioonil. Õnneks jäite ellu, kui tundmatule planeedile maandudes kosmoselaev kukkus. Robotid kaotasid oma programmi sätted ja soovivad teid endale allutada. Peate kasutama oma mõistust, kujutlusvõimet ja oskust muuta kõik käepärast olevad materjalid mehaanilisteks masinateks. Antud vahetus on tehtud mängu Scrap Mechanic põhjal.

Lasnamäe. RO:BOTS

Vahetus sobib nendele, kellele meeldivad robotid nii algajate kui ka edasijõudnute tasemel. Iga päev toimub tutvumine uute robotitega, ehitamine ning programmeerimine. Omaenda leidliku projekti väljatöötamine ja arendamine. Selles vahetuses jagame eduka ehituse nippe, õpetame projekti koostamist ideest prototüübini, äratame robotid ellu ning lõbutseme LEGOga! Selle vahetuse erilisus on üllatus: robot.


Vahetus 9.
10–14.08.2020

Mustamäe. GAMERS

Sulle meeldib mängida? Siis oled õiges kohas! See vahetus on mõeldud tõelistele mänguritele: päevad täis mängimist – laua-, lego-, video-, meeskonna-, liikumis- ja õuemänge! Kui sa tead, kes on Creeper  ja kuidas vastu panna zombidele, siis see vahetus on sulle! Kui tahad luua oma mängu või juba oskad Scratchis programmeerimist, siis oled väga oodatud!

Lasnamäe. Mehaanikud

Kujutage ennast ette robotite hooldusmehaanikuna kosmosemissioonil. Õnneks jäite ellu, kui tundmatule planeedile maandudes kosmoselaev kukkus. Robotid kaotasid oma programmi sätted ja soovivad teid endale allutada. Peate kasutama oma mõistust, kujutlusvõimet ja oskust muuta kõik käepärast olevad materjalid mehaanilisteks masinateks. Antud vahetus on tehtud mängu Scrap Mechanic põhjal.


Vahetus 10.
17–21.08.2020

Mustamäe. RO:BOTS

Iga päev uus robot! Saame teada, millest robotid tehtud on. Õpime, kuidas neid juhtida. Mängime nendega ning teeme robot-võistlused. Eksperimendi käigus selgitame välja, kelle robot on kõige targem. RO:BOTS vahetus sobib just robotehnikutele, praegustele ja tulevastele. Mida rohkem sa õpid, seda rohkem saad aru, et tead veel nii vähe!

Lasnamäe. Antigravitatsioon

Tõeline batuudilend! Paneme Newtoni seadused proovile ning vaatame, kuidas need kehtivad. Vaatame, kas saame gravitatsiooniga hakkama? Ja lisaks veel – tasakaal! Tsirkuse trikid!  Hookus-pookused! Ja muidugi robotid-akrobaadid, robotid-langevarjurid ja muud lahedad!


Vahetus 11.
24–28.08.2020

Mustamäe и Lasnamäe. OGOGO Universum: SUPER vahetus!

KÕIK ON SUPER! Superkangelaste supervahetus: suvi 2020 parimad mängud, tegelased, tegevused, robotid, ehitamised – kõik ühes vahetuses! Teaduslikud eksperimendid, maagia, vaimustus, mälestused, tutvused: SUPERVÕIM!


Kõik vahetused!

Mustamäe и Lasnamäe

Lego, robotid, mängud, teadus, eksperimendid, rühmatöö, teadmised, lõbu, sõprus, naer, hea toit, rõõm, jalutuskäigud, ekskursioonid, eksperdid! Tule meie laagrisse! Kutsu kaasa ka oma sõbrad! Ootame kõiki poisse ja tüdrukuid!

Vahetuse broneerimise ja tasumise tingimused


Hinnad:


 • Tavaline hind €145
 • Hind ROBOGO õpilastele* €125
 • Hind neile, kes on varem meie laagreid külastanud** €135
  • * ROBOGO õpilastele 2019/2020 õ.a.
  • ** Kui olete varem külastanud meie laagrivahetusi

Allahindlus täishinnast:


 • 10% Lohesaba Seikluslinnaku kupongiga
 • 10% Lasterikaste Perekaardi esitamisel

Allahindlused EI SUMMEERU; kehtib kõige suurem allahindlus.

Allahindlus kehtib 100% ettemaksu puhul ja ainult suvi täisvahetustele


100% ettemaks:AllahindlusHind
Hind mais10%€130,5
Hind 01–14.06.20205%€138
Tavahind al. 15.06.20200%€145
 • Allahindlused EI SUMMEERU; kehtib kõige suurem allahindlus.
 • Valitud vahetuses osalemise broneerimiseks palun täitke allpool registreerimisvorm. Peale registreerimist saadame Teile elektroonilise kinnituskirja. Tasuge ettemaks 50€. saaja ROBOGO MTÜ, a/a EE957700771005039350, LHV Pank. Selgitusse lisage: Linnalaager, vahetuse kuupäevad, lapse nimi ja perekonnanimi. Ülejäänud tuleb tasuda hiljemalt 10 päeva enne vahetuse algust.
 • Ettemaksu 50€ broneeringust loobumisel ei tagastata. Koht osalemiseks valitud vahetuses broneeritakse pärast ettemaksu laekumist.
 • Kui laps haigestub vahetuse jooksul, tagastame 50% mitteosaletud päevade tasust, arsti tõendi alusel.
 • Üks kord on võimalik vahetada vahetust, juhul kui teises vahetuses on vabu kohti. Seda saab teha hiljemalt 10 päeva enne vahetuse algust, telefonil +372 6606040 või kirjutades e-mailile info@ogogo.ee.
 • Saates meile registreerimisvormi, nõustute eelpool loetletud broneerimise ja broneeringust loobumise tingimustega.

Üksiku päeva broneerimise ja tasumise tingimused


 • Ühel üksikul päeval osalemise hind €35.
 • TÄHELEPANU! Päevade kaupa broneerides allahindlusi ei pakuta.
 • Üksikutel päevadel osalemise broneerimiseks palun täitke allpool registreerimisvorm, märkides ära soovitud kuupäev(ad). Peale registreerimist saadame Teile elektroonilise kinnituskirja. Tasuge kogu 100% summa. Saaja ROBOGO MTÜ, a/a EE957700771005039350, LHV Pank. Selgitusse lisage: Linnalaager, kuupäevad, lapse nimi ja perekonnanimi.
 • Kui laps haigestub vahetuse jooksul, tagastame 50% mitteosaletud päevade tasust, arsti tõendi alusel.
 • Üks kord on võimalik vahetada vahetust, juhul kui teises vahetuses on vabu kohti. Seda saab teha hiljemalt 10 päeva enne vahetuse algust, telefonil +372 6606040 või kirjutades e-mailile info@ogogo.ee.
 • Saates meile registreerimisvormi, nõustute eelpool loetletud broneerimise ja broneeringust loobumise tingimustega.

Meie partnerid


To Top