Linnalaagrid SUVI 2019

OGOGO esitleb koostöös Lohesaba ja Elamusgolfˇiga selle suvi 2019 aasta laste linnalaagrit OGOGOLINNAK

#ogogolinnak #lohesaba #elamusgolf #puhkus #robotid #teadus #lego

OGOGOLINNAK – see on kõige uskumatum ja põnevam mitmekeelne laste linnalaager suvi 2019!

Ainulaadne programm, suurejoonelised mängud, ajarännakud. Linnalaagrite uus formaat, parimad juhendajad ja täiesti uskumatu toimumiskoht. Tohutusuures Lohesaba Seikluslinnakus aadressil Mustamäe tee 50 on erinevad teemamajad, kus saab mängida, puhata ja kohata uusi sõpru. Lohesaba Seikluslinnakus asuvad järgmised teemamajad ja atraktsioonid: Lohesaba Labürint, Politseimaja, Printsessitorn, Tondiloss, batuudid, lauatennis jt. Lapsed saavad meeldiva ja kvaliteetse meelelahutuse osaliseks.

Ootab lapsi unustamatu meelelahutusprogramm. Iga vahetus on ainulaadne, iga päev igas vahetuses on ainulaadne. Lapsi ootavad erinevad õpetlikud töötoad: robootika, animatsioon, programmitöö, finantsmängud jpm. Loomingulised töötoad arendavad nutikat noort. Suur hulk liikumismänge ja meie kaubamärgiga quest-mängud-mõistatused. Mängud vastavalt aastaajale.

Lisateavet laagri toimumiskoha kohta vaadake meie partneri Lohesaba veebilehelt.

 

9 vahetust suvel. Iga vahetus on ainulaadne. Iga päev igas vahetuses on ainulaadne. Valige endale sobiv vahetus ja täpselt teile sobiv päev. Iga vahetuse programm on erinev.

Laagri kõikides vahetustes:

 • 5 päeva 9.00—16.00
 • Hommikusnäkiks tee / küpsis / puuviljad
 • ERINEVAD TÖÖTOAD, VÄHEMALT KAKS IGA PÄEV: ROBOOTIKA, LEGO ART JNE
 • Korralik lõuna
 • Jalutuskäigud pargis, sõltuvalt ilmast
 • Suhtlus sõpradega
 • Sportlikud liikumismängud
 • Uued tutvused ja uued emotsioonid
 • Lauatennis, batuudid, labürindid, seikluslinnak, politseimaja
 • ekskursioonid põnevatesse paikadesse
 • loengud põnevatelt külalistelt
 • Küsimused-mängud-mõistatused
 • Jäätisekohvik (laagris osalejatele -35%)
 • PALJU PALJU LEGO

Lapsed on vanuse kaupa rühmades, mitte rohkem kui 10—12 last ühes grupis. Igal grupil on üks kasvataja ja üks abikasvataja.

Laste vanus

 • 6—12-aastased

Selle kõik viime ellu koostöös meie kogenud vahetuste juhtidega, robootikatreeneritega, nõustajate ja noorsootöötajatega.

Vahetuste kuupäevad

Vahetuste teemad ja nimetused täpsustame hiljem. Üldteema SUVI’2019 on “Robotid, TEADUS, Lego!”

 

1 vahetus
17–21/06. Kosmos: Missioon Marsile

Lennutame Elon Musk´i raketi Marsile. Teeme läbi samad etapid, mida läbivad insenerid, tehnikud ja kosmonaudid valmistudes kosmoselennuks. Ehitame bionic (mehaanilise) käe ja osaleme kosmonautide treeningutel. Tutvume gravitatsiooni ja kaaluta olekuga. Oleme uurijad ja avastajad ning saame rohkem teada kosmosest, planeetidest ja miks Päike “paistab”.

Registreerimine
2 vahetus
1–5/07. Inimese saladused

Ainult selles vahetuses uurime, millest koosneb inimene ja mis on organism, organ, tervis, meditsiin, keha, vaim jne. Ehitame ja programmeerime inimroboti prototüübi ja proovime temas tööle panna erinevad organid. Prototüübi abil saame teada, kuidas me hingame kopsude abil ning uurime, miks veri on punane mitte roheline. Uuringuid viime läbi katsete abil nagu päris teadlased ning loome teadusprojekti inimeste abistamiseks.

Registreerimine
3 vahetus
8–12/07. RO:BOTS

Ootame nii kogenuid robootikuid kui ka algajaid. Vahetus on täis erinevaid roboteid ja programmeerimist: lego ehituse saladused; ideest-prototüübini; parimad kodeerimise nipid. Ainult selles vahetuses kohtume robot-üllatusega.

Registreerimine
4 vahetus
15–19/07. Gamers

Sulle meeldib mängida? Siis oled õiges kohas! See vahetus on mõeldud tõelistele mänguritele: päevad täis mängimist – laua-, lego-, video-, meeskonna-, liikumis- jaõuemänge! Kui sa tead, kes on Creeper ja kuidas vastu panna zombidele, siis see vahetus on sulle! Kui tahad luua oma mängu või juba oskad Scratchis programmeerimist, siis oled väga oodatud!

Registreerimine
5 vahetus
22–26/07. Ajamasin

Ajamasin on hüpoteetiline seade, mis võimaldab rändamist ajas mõlemas suunas: minevikku ja tulevikku. Meid ootab 5 pöörast päeva! Ehitame ajamasina. Külastame erinevaid ajastuid: taltsutame draakonit, mängime rüütleid, käime külas elfidel ning külastame aastat 2222. Kiirusta, sest reis algab juba 22. juulil ja me peame hakkama valmistuma.

Registreerimine
6 vahetus
29/07—2/08. Animals Planet

Põnev reis looduse ja loomade maailma. Ehitame legost džungli, programmeerime linde ja konstrueerime erinevaid loomi. Bioloogidena uurime baktereid ning otsime lahendusi, et loomadel ja lindudel oleks turvalisem ja mõnusam Maa peal elada.

Registreerimine
7 vahetus
5–9/08. 5 päevaga ümber maailma!

Geograafiline kaleidoskoop: külastame 5 erinevat mandrit ehk kontinenti, igaühel neist on oma kultuur ja traditsioonid. Iga hommik algab erineva maa tervitusega, lisaks õpime erinevate riikide tantse ning proovime nende toitu. Saame teada, millised maad omavad ligipääsu Balti merele; kus elavad pingviinid; mida süüakse Aasias; mis on topograafia; kus asub  Ekvaator; milleks meile maakaardid; miks me ei saa teleporteeruda.

Registreerimine
8 vahetus
12–16/08. LEGO SIMCITY

Meist saavad linnaarhitektid ning me teeme läbi linnastumise ehk urbaniseerimise protsessi.

Ehitame ja arendame oma LEGO-linna nullist. Edukas ehitusmagnaat peab oskama juhtida ning arendada linna: tehased, majad, kõnniteed ja transport – juhtimine SIMCITY režiimis!

Registreerimine
9 vahetus
19–23/08. OGOGO Universum: Supervõim!

KÕIK ON SUPER! Supertegelaste supervahetus: SUVI 2019 ja kõik parimad mängud, tegelased, tegevused, robotid, ehitamised ühes vahetuses! Teaduslikud eksperimendid, maagia, vaimustus, mälestused, tutvumised: SUPERVÕIM!

Registreerimine

5-päevase vahetuse broneerimise ja tasumise tingimused

 • Allahindlus kehtib 100% ettemaksu puhul ja ainult suvi täisvahetustele (5 päeva)
Hind Soodustus
Hind märtsis: 1.—31.03.2019 100€ 30€
Hind aprillis: 1.—30.04.2019 110€ 20€
Hind mais: 1.—31.05.2019 120€ 10€
Tavahind alates 1.06.2019 130€* 0€
* ROBOGO õpilastele 2018/2019 õ.a. — 120€
 • Soodustused ei kehti koos, mitme kehtimisel arvestatakse suurimat allahindlust. Soodustusi ei saa kombineerida voucherite ja/või kinkekaartidega.
 • Valitud vahetuses osalemise broneerimiseks palun täitke allpool registreerimisvorm. Peale registreerimist saadame Teile elektroonilise kinnituskirja. Tasuge ettemaks 40€. saaja ROBOGO MTÜ, a/a EE211010220278261221, SEB Pank. Selgitusse lisage: Linnalaager, vahetuse kuupäevad, lapse nimi ja perekonnanimi. Ülejäänud tuleb tasuda hiljemalt 10 päeva enne vahetuse algust.
 • Ettemaksu 40€ broneeringust loobumisel ei tagastata. Koht osalemiseks valitud vahetuses broneeritakse pärast ettemaksu laekumist.
 • Kui laps haigestub vahetuse jooksul, tagastame 50% mitteosaletud päevade tasust, arsti tõendi alusel.
 • Üks kord on võimalik vahetada vahetust, juhul kui teises vahetuses on vabu kohti. Seda saab teha hiljemalt 10 päeva enne vahetuse algust, telefonil +372 6606040 või kirjutades e-mailile info@ogogo.ee.
 • Saates meile registreerimisvormi, nõustute eelpool loetletud broneerimise ja broneeringust loobumise tingimustega.

Üksiku päeva broneerimise ja tasumise tingimused

 • Ühel üksikul päeval osalemise hind €30.
 • Üksikutel päevadel osalemise broneerimiseks palun täitke allpool registreerimisvorm, märkides ära soovitud kuupäev(ad). Peale registreerimist saadame Teile elektroonilise kinnituskirja. Tasuge kogu summa. Saaja ROBOGO MTÜ, a/a EE211010220278261221. Selgitusse lisage: Linnalaager, kuupäevad, lapse nimi ja perekonnanimi.
 • Kui laps haigestub vahetuse jooksul, tagastame 50% mitteosaletud päevade tasust, arsti tõendi alusel.
 • Üks kord on võimalik vahetada vahetust, juhul kui teises vahetuses on vabu kohti. Seda saab teha hiljemalt 10 päeva enne vahetuse algust, telefonil +372 6606040 või kirjutades e-mailile info@ogogo.ee.
 • Saates meile registreerimisvormi, nõustute eelpool loetletud broneerimise ja broneeringust loobumise tingimustega.

Meie partnerid

Elamusgolf_logo_green

To Top